SPEGEL, Kina, 1800/1900-tal.

SPEGEL, Kina, 1800/1900-tal.
240093. SPEGEL, Kina, 1800/1900-tal.

Rikligt utskuren dekor av bl a pagoder. Höjd 37 cm.

Mindre dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre dekorskador.

Antal besök: 1 292