FRIMURARE-LOGERNA I MALMÖ, Acacian & Corfitz.

2400581. FRIMURARE-LOGERNA I MALMÖ, Acacian & Corfitz.

Grafisk uppgift öfver Embets- & Tjenstemän m.m
Logerna Acacian (Den vördiga S:t Johannes) & Corfitz (Den lysande S:t Andrae Skottiska), 1863-1911.

ca 49,5x33 cm.

slitage, skador.

Tema

Richard Ryan - en samlares värld

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 49,5x33 cm.

slitage, skador.

Tema

Antal besök: 1 184