SVEN OLOF EHREN. Färglitografi, signerad, daterad -68 samt numrerad 38/250.

240045. SVEN OLOF EHREN. Färglitografi, signerad, daterad -68 samt numrerad 38/250.

26 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 40 cm.

Antal besök: 558