Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
SVEN OLOF EHREN. Färglitografi, signerad, daterad -68 samt numrerad 38/250.
240045. SVEN OLOF EHREN. Färglitografi, signerad, daterad -68 samt numrerad 38/250.
26 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 40 cm.
Stadsauktion Sundsvall
484