SALONGSGRUPP, röd plysch, rokokostil, 1900-talets mitt.

240000. SALONGSGRUPP, röd plysch, rokokostil, 1900-talets mitt.

Soffans längd 140 cm.

Tygslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffans längd 140 cm.

Tygslitage.

Antal besök: 1 037