CHIFFONJE, fur, 1800-tal.

CHIFFONJE, fur, 1800-tal.
239979. CHIFFONJE, fur, 1800-tal.

Höjd 126 cm. Djup 45 cm. Längd 113 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 656