BOKHYLLA, SNIDAD EK.

BOKHYLLA, SNIDAD EK.
2399574. BOKHYLLA, SNIDAD EK.

BOKHYLLA, roterande ek, tidigt 1900-tal, med snidad blommönster. Höjd 71 cm x Bredd 49cm x Djup 49cm.

Allmänt slitage överallt med några märken, fläckar och repor på ytorna, på grund av ålder och användning. Fortfarande i gott användbart skick.

Gör en kostnadsfri värdering!
2399574. BOKHYLLA, SNIDAD EK.

Antal besök: 497