GLASSERVISDELAR, 37 delar, 1900-tal.

239907. GLASSERVISDELAR, 37 delar, 1900-tal.

Etsad dekor. Grogg 6 st, Likör 12 st, Vatten 9 st, Öl/vin 10 st.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 777