PARTI LJUSSTAKAR, 11 st, bla. tenn och mässing, 1900-tla.

239900. PARTI LJUSSTAKAR, 11 st, bla. tenn och mässing, 1900-tla.

Varav en Skultuna G60, höjd ca 11 - 20,5 cm.

Slitage, skador och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador och bucklor.

Antal besök: 1 103