Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Övrigt
2 PELARBORD SAMT 1 PAR STOLAR, mahogny, rokokostil.
239889. 2 PELARBORD SAMT 1 PAR STOLAR, mahogny, rokokostil.
1900-tal.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
1900-tal.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
532