BO VON ZWEIGBERCK. Olja på pannå, "hortencia och apelsiner", signerad-1936.

23988. BO VON ZWEIGBERCK. Olja på pannå, "hortencia och apelsiner", signerad-1936.

48 x 58 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 58 cm.

Krackeleringar.

Antal besök: 935