MATTA, Ziegler design. 290 x 220.

2398754. MATTA, Ziegler design. 290 x 220.

Ljus bottenfärg med röda inslag.

Slitage. Fläckar. Mindre spår av tidigare malangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 452