KOFFERT / VÄSKA, 1900-talets första hälft.

2398717. KOFFERT / VÄSKA, 1900-talets första hälft.

30 x 115 x 55 cm.

Slitage samt skador finns.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 115 x 55 cm.

Slitage samt skador finns.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 650