IWAR DONNÉR. "Carlshamn". Akvarell, signerad.

239838. IWAR DONNÉR. "Carlshamn". Akvarell, signerad.

Ca. 16x24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 16x24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 346