ROLF BERNDTSON. Olja på duk, signerad 86.

239823. ROLF BERNDTSON. Olja på duk, signerad 86.

Ca. 86x60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 86x60 cm.

Antal besök: 1 162