EDVIN LAGMAN. Olja på duk, signerad och daterad 1984.

239813. EDVIN LAGMAN. Olja på duk, signerad och daterad 1984.

Ca. 52x43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 52x43 cm.

Antal besök: 1 422