JÜRGEN KLEIN. Komposition. Färglitografi. Signerad J Klein. 11/100.

23979. JÜRGEN KLEIN. Komposition. Färglitografi. Signerad J Klein. 11/100.

54 x 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 31 cm.

Antal besök: 3 247