BROR BOIJE. DAGBÄDD/SOFFA, för Dux, 1970/80-tal.

2397976. BROR BOIJE. DAGBÄDD/SOFFA, för Dux, 1970/80-tal.

höjd 75 cm, längd 210 cm, djup 100 cm, sitthöjd 42 cm.

bruksslitage.

Bror Boije (Född 1942)

Tema

Höstkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Bror Boije (Född 1942)

Tema

Höstkvalitetsauktion

Antal besök: 2 532