Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
KATARINA ERIKSSON. "Äppelblom". Olja på duk, signerad Katarina E.
239787. KATARINA ERIKSSON. "Äppelblom". Olja på duk, signerad Katarina E.
Ca. 80x80 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 80x80 cm.
Gomér & Andersson Linköping
5 186