KATARINA ERIKSSON. "Äppelblom". Olja på duk, signerad Katarina E.

239787. KATARINA ERIKSSON. "Äppelblom". Olja på duk, signerad Katarina E.

Ca. 80x80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 80x80 cm.

Antal besök: 5 186