FIGURINER, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal.

239756. FIGURINER, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal.

Föreställande Guanyin. Höjd 37-43 cm.

Båda med lagningar. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båda med lagningar. Nagg.

Antal besök: 629