FRANS WILHELM ODELMARK. Vy mot basilikan Santa Maria della Salute, Venedig. Olja på duk, signerad och daterad 1887.

239752. FRANS WILHELM ODELMARK. Vy mot basilikan Santa Maria della Salute, Venedig. Olja på duk, signerad och daterad 1887.

41 x 51 cm.

Frans Wilhelm Odelmark (1849–1937)

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 51 cm.

Antal besök: 2 158