VASK, plast, sent 1900-tal.

VASK, plast, sent 1900-tal.
2396454. VASK, plast, sent 1900-tal.

höjd 88 cm.

Mindre bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 88 cm.

Antal besök: 216