SIGNE LANJE. Olja på duk.

SIGNE LANJE. Olja på duk.
2396358. SIGNE LANJE. Olja på duk.

Slätt i dimma. Signerad och a tergo daterad 1978.
55x68 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

55x68 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 387