ANDERS ZORN. Etsning.

ANDERS ZORN. Etsning.
2396321. ANDERS ZORN. Etsning.

"My models". Signerad. Utförd 1916
19,7x15,0 cm.

Skador,gulnad, ljusränder samt tunna strålveck.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

19,7x15,0 cm.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 1 808