TORPARLAMPA / FOTOGENLAMPA, plåt och glas, 1900-talets första hälft.

239609. TORPARLAMPA / FOTOGENLAMPA, plåt och glas, 1900-talets första hälft.

Diameter 34 cm, höjd ca 59 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 050