STOLAR, 1 par, Empire, 1800-tal.

239605. STOLAR, 1 par, Empire, 1800-tal.

Mahognyträ med intarsia.
Sitthöjd 50 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Senare sitsar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahognyträ med intarsia.
Sitthöjd 50 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Senare sitsar.

Antal besök: 1 222