BENGT EDENFALK. Konstglas, "Thalatta", etikettsignerad, 1960-tal.

239588. BENGT EDENFALK. Konstglas, "Thalatta", etikettsignerad, 1960-tal.

Höjd: 13, Bredd: 12 cm.

Åldersslitage.

Bengt Edenfalk (1924–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 13, Bredd: 12 cm.

Åldersslitage.

Bengt Edenfalk (1924–2016)

Antal besök: 864