SALT/PEPPARKAR i silver, 6 st, i form av ekollon, Thorvald Marthinsen Sölvvarefabrikk, Tonsberg, Norge.
239574. SALT/PEPPARKAR i silver, 6 st, i form av ekollon, Thorvald Marthinsen Sölvvarefabrikk, Tonsberg, Norge.
3 st saltkar i form av ekollon, förgylld insida. Märkta 830 S Kattfot, S.
3 st pepparkar i form av ekollon, Gravyr P, förgylld insida. Märkta 830 S Kattfot, S.
Vikt 70 gram.
Höjd 4 cm.
Vikt 70 gram.
Höjd 4 cm.