MATHÄMTARE, emalj, Kockums. 1900-talets första hälft.

239566. MATHÄMTARE, emalj, Kockums. 1900-talets första hälft.

4 behållare, grön och gul emalj.
Höjd 35,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 727