KOFFERT, 1900-talets första hälft.

23956. KOFFERT, 1900-talets första hälft.

Längd 85 bredd 49 höjd 55.

Slitage och rost. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 85 bredd 49 höjd 55.

Antal besök: 6 239