FÅTÖLJ "Eva", Bruno Mathsson Design, 1900-talets mitt.

239554. FÅTÖLJ "Eva", Bruno Mathsson Design, 1900-talets mitt.

Brännmärkt. Stomme i böjträ samt klädsel i sadeljord.

Slitage. Utbytt sadeljord.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Utbytt sadeljord.

Antal besök: 1 600