SKÅP, Threemen, Rottne, 1900-talets andra hälft.

239543. SKÅP, Threemen, Rottne, 1900-talets andra hälft.

Två lådor i front, två par skåpsdörrar med bakomliggande hyllor. Bredd 120, djup 42, höjd 144 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 1 533