SIDOBORD 2 stycken Norden, IKEA.

2395332. SIDOBORD 2 stycken Norden, IKEA.

Två svartlackerade sidobord, med två utdragslådor och två hyllor vardera.
Mått: längd 118, bredd 42, höjd 90 cm.

Bruksslitage, repor och märken, främst på topp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 422