LENNART LARSSON. Nacktjärn, olja på duk, signerad L Larsson.

239512. LENNART LARSSON. Nacktjärn, olja på duk, signerad L Larsson.

56x46 cm.

Buktig.

Gör en kostnadsfri värdering!

56x46 cm.

Buktig.

Antal besök: 2 511