Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
LENNART LARSSON. Nacktjärn, olja på duk, signerad L Larsson.
239512. LENNART LARSSON. Nacktjärn, olja på duk, signerad L Larsson.
56x46 cm.
Buktig.
Gör en kostnadsfri värdering!
56x46 cm.
Buktig.
Garpenhus Auktioner
2 180