LÅS med nyckel, 1600-tal.

LÅS med nyckel, 1600-tal.
2394724. LÅS med nyckel, 1600-tal.

Ca 17 x 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 17 x 11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 922