BORDSSKEDAR, 6 st, silver, "Svensk (rund)", CG Hallberg, Stockholm 1955, vikt ca. 293,5 gram.

239471. BORDSSKEDAR, 6 st, silver, "Svensk (rund)", CG Hallberg, Stockholm 1955, vikt ca. 293,5 gram.

Original etui.
Modell från senare delen av 1700-talet.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Original etui.

Bruksslitage.

Antal besök: 750