KARMSTOL, "Troja", Kai Kristiansen för Ikea. 1950-tal.

239451. KARMSTOL, "Troja", Kai Kristiansen för Ikea. 1950-tal.

Stomme i teak. Bredd ca 60 cm.

Slitage, fläckar på textil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar på textil.

Antal besök: 14 350