BORDSLAMPA, glas samt mässing, Carl Fagerlund, Orrefors.

239430. BORDSLAMPA, glas samt mässing, Carl Fagerlund, Orrefors.

nr 2210
Höjd 31 cm, diameter ca 31 cm.

Bruksslitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

nr 2210

Bruksslitage, smärre nagg.

Antal besök: 3 210