MORTEL, mässing, N.P. Linderberg, Sundswall. 1800-tal.

239398. MORTEL, mässing, N.P. Linderberg, Sundswall. 1800-tal.

Mortel, diameter 15,2, höjd 11,3 cm.
Pistill, längd 18,5 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pistill, längd 18,5 cm.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 9 780