DAGBÄDD, "Svelvik", IKEA, 19/2000-tal.

2393838. DAGBÄDD, "Svelvik", IKEA, 19/2000-tal.

Lackerad metall, gulmetal, träribbor i botten.
Höjd 118 cm
Längd 200 cm
Djup bädd 90 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 118 cm
Längd 200 cm
Djup bädd 90 cm.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 1 560