MORTEL OCH MORTEL, BRONS.

MORTEL OCH MORTEL, BRONS.
2393701. MORTEL OCH MORTEL, BRONS.

Murbruk Höjd 12cm,, diameter vid bredaste punkten 15 cm. Pestle är 19cm.

Slitage, bucklor och repor överallt, med några små bitar saknas i kroppen, vilket resulterar i en missformad kant. Rostfläckar inuti, dock fortfarande i presentabelt skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 435