PARTI MÖBLER, 6 delar, 1800/1900-tal.

23933. PARTI MÖBLER, 6 delar, 1800/1900-tal.

Stolar, 2 st.
Kamelsadlar, 2 st.
Pelarbord.
Trätråg, längd 42 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, 2 st.
Kamelsadlar, 2 st.
Pelarbord.
Trätråg, längd 42 cm.

Skador och slitage.

Antal besök: 619