BYRÅ. Gustaviansk stil. 3-lådig med stenskiva.

23931. BYRÅ. Gustaviansk stil. 3-lådig med stenskiva.

Höjd 81 cm, bredd 112 cm, djup 46 cm.

Fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador.

Antal besök: 1 353