KONST, 2 tavlor, R. Edström och Emil Westman, signerade.

239285. KONST, 2 tavlor, R. Edström och Emil Westman, signerade.

R. Edström: kustmotiv med eka, olja på duk, 36,5 x 50 cm.
Emil Westman: "Domkyrkan Lund", originaletsning, 37,5 x 25 cm.

Edström: Smärre fläckar.
Westman: gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Edström: Smärre fläckar.
Westman: gulnad.

Antal besök: 7 680