VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

239270. VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Fanerat i mahogny m.fl träslag, glasad lucka med bakomliggande hyllplan i glas, två lådor, dekorerat med bronser. Längd 81, djup 49, höjd 151cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 690