HÖGTALARE, 1 par, Sonab OA 2212 L, högtalare, Sverige 1970-tal.

2392688. HÖGTALARE, 1 par, Sonab OA 2212 L, högtalare, Sverige 1970-tal.

Höjd inkl hjul 75 cm, 30x54 cm

Matchande serienr 8020043, ett par kablar med kontakt medföljer.

Slitage, fanerskador, högtalarelement med torkade kanter. Ej funktionstestade. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 282