2392688. HÖGTALARE, 1 par, Sonab OA 2212 L, högtalare, Sverige 1970-tal.
Höjd inkl hjul 75 cm, 30x54 cm
Matchande serienr 8020043, ett par kablar med kontakt medföljer.
Slitage, fanerskador, högtalarelement med torkade kanter. Ej funktionstestade. Ingen funktionsgaranti lämnas.