6 stolar
2 karmstolar
1 matsalsbord. Längd 119, bredd 97, höjd 75 cm. Två iläggsskivor medföljer. Total längd med iläggsskivor 167 cm.
1 halvmånebord. Längd 90, bedd 45, höjd 74 cm.
1 buffé, längd 185, bredd 59, höjd 85 cm.
1 vitrinskåp med fasettslipade glasrutor. Längd 95, bredd 47, höjd 159 cm.
Åldersslitage. Bruksslitage.
Repor.
6 stolar
2 karmstolar
Åldersslitage. Bruksslitage.
Repor.