PARTI GLAS och KRISTALLFÖREMÅL, 5 delar.

239251. PARTI GLAS och KRISTALLFÖREMÅL, 5 delar.

Serveringsbricka, 42 x 25 cm.
3 runda skålar, diameter 21-24 cm.
Jardinière, längd 20 cm.

Bruksslitage.
Några mycket små nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serveringsbricka, 42 x 25 cm.
Jardinière, längd 20 cm.

Bruksslitage.
Några mycket små nagg.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 609