BORDSUR, 4 st, 1900-tal bland annat Junghans, Tyskland.

239249. BORDSUR, 4 st, 1900-tal bland annat Junghans, Tyskland.

Höjd ca. 15 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 15 cm.

Slitage.

Antal besök: 882