Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Skulptur
FIGURER, 2 st, snidat trä, signerade SE och daterade 95-96.
239243. FIGURER, 2 st, snidat trä, signerade SE och daterade 95-96.
Höjd ca. 11-26 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 11-26 cm.
Gomér & Andersson Linköping
990